Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti İle Güvenle Taşının

Nakliye şirketleri ekspertiz hizmetini ücretsiz sunmaktadır. Ekspertiz taşıma öncesi taşınacak adrese gelerek eşyanın taşıma koşullarını hakkında bir incelemeler yapar. Taşınacak eşya miktarını, eşya için gerekli elaman sayısını ve gereken araç tipini belirler. Eşyaların araçlara yüklenmesi işleminde kullanılacak olan güzergah üzerindeki imkanları araştırır. Buna göre asansör kullanılıp kullanılmayacağı konusunda nakliye şirketine bilgi verir. Taşınacak eşya sayısına göre, evden eve taşıma şirketi müşteriye nasıl bir araç ve eleman sunacağı hakkında sizi bilgilendirir. Ekspertiz, tüm taşıma süreci içinde müşteriye destek verir. Taşıma sürecinin gidişatını belirleyen firma yetkilisidir.

ücretsiz ekspertiz.

Ücretsiz Ekspertiz

Eşya taşıma süreci başlamadan önce yapılacak nakliye planının sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için ücretsiz ekspertiz  hizmeti sunuyoruz. Bu sayede eşya taşıma hizmeti için ne kadar ücret talep edileceği belirlenir. Ne tür bir nakliye araç ve kaç elaman ile taşımanın yapılacağı, eşyaların nasıl paketleneceği belirlenir. Çoğu nakliye şirketi bu hizmeti sağlamaktan kaçınır ama firmamız taşıma öncesi hiç bir sorunun ortaya çıkmaması için 2.000 TL ve üzeri taşınma anlaşmalarında evinize ve ofisinize gelerek eşyanızı ve taşınma koşullarını inceleyip siz değerli müşterilerimize fiyat sunmaktadır.

Kocaeli evden eve nakliyat ve İzmit evden eve nakliyat firmaları arasında size gerçekten iyi hizmeti sunacak firma Çakıroğlu’dur biz bunu kendimizi övmek için demiyoruz, sosyal medya ve çeşitli yorum sayfalarından aldığımız gurur verici yorumlar ile farkımızı ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi katılamamaktayız. Sizde firmamızın hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.