Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

Evini bir noktadan başka bir noktaya taşımak için çoğu insan evden eve nakliyat firmasını tercih eder. Tercih etmelerinin en büyük nedeni uzman bir şekilde yapılan paketleme ve ambalaj işlemidir. Her firma size bu işlemi doğru olduğu gibi yapmaz anlaşmak istediğiniz nakliyat şirketi piyasanın altında ucuz bir fiyat vermiş ise veya korsan çalışan bir taşımacı ise size sunacağı hizmetleri gerektiği gibi yerine getiremez.

 

Eşyası paketleme.

Kocaeli Çakıroğlu Nakliyat olarak eşya paketleme yapmış olduğumuz işin, sunmuş olduğumuz hizmetin en önemli kısmıdır. Yanlış, eksik veya itina gösterilmeden yapılan paketleme yapıldığı zaman, en modern asansörü de, en profesyonel nakliye şirketi de işe yaramaz. Eşya büyük olasılıkla zarar görmektedir ve hasar görür.

Ev eşyası ambalajlama ve paketleme yaparken, eşyanın niteliğine göre, ambalajlama yöntemimizi ve ambalaj malzemesini seçiyoruz. Eşya paketleme içinde en önemli olan şey budur. Kırılma olasılığı yüksek ve hassas eşyaları ile aynı malzeme ve yöntem ile paketleme yapılamaz. Deri mobilyalar, ahşap eşyalar ve beyaz türü eşyalarda yine aynı şekilde farklı yöntem ve malzemeler ile paketleme işlemi yapılması gerekmektedir.

Firmamız taşıma işlemleri için kullanmış olduğu ambalaj malzemeleri kendi üretimi olup kalite ölçüt derecesi A derecede olan ambalaj malzemelerdir. Eşyalarınızı eşya türüne ve niteliğine göre ayırıp paketleme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede taşınma sırasında oluşabilecek her türlü darbe ve çarpmaya karşı koruma sağlamaktadır. Eşyaların nakledilmesi sırasında çarpma, çizilme, darbe alma veya kırılmalara karşın eşyaların ambalajlı bir şekilde taşınması büyük hassasiyet taşımaktadır. Sizde sağlıklı, güvenli ve hijyenik bir taşınma istiyorsanız hemen biz ulaşabilirsiniz.